V akademii Manchesteru City roste talent. Půjde ve stopách Sancha?

Hned několik evropských klubů dlouhodobě sleduje 18letého nizozemského fotbalistu Jaydena Braafa. Ten nyní působí v Manchesteru City, kde ale není spokojený. Podle deníku Bild má o něj velký zájem Dortmund.

Britský server Daily Mail před časem informoval o tom, že chce Braaf z Manchesteru odejít. Důvodem má být nedostatek příležitostí v A týmu. Statistiky má přitom Braaf solidní. V Premier League 2, kde působí výběry do 23 let, odehrál 18 utkání a nastřílel 9 branek. Ani to mu ale nepomohlo k šanci v týmu Pepa Guardioly.

Anglický klub by s přestupem podle tamních médií neměl mít problém. Braafa, který už prošel Ajaxem i PSV, sledují kluby z Nizozemska či Belgie, ale mají zájem i ty z německé Bundesligy v čele s Dortmundem.

Nizozemský talent by tak následoval cestu Jadona Sancha. Podle deníku Bild se může přestupová částka za Braafa pohybovat okolo 10 milionů euro. Jak ale německé noviny upozorňují, Manchester City by v případě dohody chtěl opci na zpáteční odkup. Důvodem je právě zkušenost se Sanchem, jehož cena vyrostla z osmi milionů euro na neuvěřitelných 100 milionů. Přistoupí na to Dortmund?

Zdroje fotografie: www.mancity.com


Zaujal vás tento článek? Sledujte náš Instagram, Facebook nebo Twitter a nic nového vám neuteče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *