Český tým Entropiq získal posily z Premier League

Tuzemská esportová organizace Entropiq ohlásila příchod dvou zvučných hráčů FIFA. Oba pochází z Velké Británie a mají bohaté zkušenosti z velkých evropských turnajů.

Entropiq budou nově reprezentovat Akima „Fully“ Byron a Owen „Venny“ Venn. „Rozhodli jsme se posílit naši FIFA sekci, a tak jsme se v poslední době věnovali intenzivnímu scoutingu v zahraničí. Jsme přesvědčeni, že jsme nakonec vybrali nejlépe, jak jsme mohli a už se nemůžeme dočkat, až se hráči představí fanouškům v našich barvách,“ uvedl výkonný ředitel Entropiqu Ondřej Drebota.

Akima „Fully“ Byron je 24letý profesionální hráč, který žije v Londýně. Hře FIFA se věnuje od roku 2017. Mimo jiné se účastnil turnajů FUT Champs Regionals v Madridu a Německu.

Z Velké Británie je také Owen „Venny“ Venn, který kromě jiného reprezentoval Southampton FC. Mezi jeho největší úspěchy patří 2. místo v Gfinity Elite Series. Celkem si při turnajích vydělal přes 25 tisíc dolarů.

Oba hráči se účastnili také populární ePremier League, kde Akima „Fully“ Byron hrál za Leicester City FC a jeho nový parťák za již zmíněný Southampton.

Zdroj: Entropiq

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *