Manchester United stále pracuje na přestupu Jadona Sancha

Red Devils se stále snaží podepsat Jadona Sancha ještě v tomto přestupovém období. Pokračují jednání s představiteli Borussie Dortmund, kteří požadují za 20letého anglického útočníka přes 120 milionů euro, čímž by se z možného přestupu stal čtvrtý nejdražší v historii.

Jak informoval renomovaný novinář Fabrizio Romano na začátku srpna, Sancho se s United dohodl na osobních podmínkách a má zájem o přestup na Old Trafford. Očekává se, že 20letý hráč bude v případě podpisu smlouvy vydělávat kolem 250 000 liber týdně. Kromě osobních podmínek měly být dohodnuty i potenciální poplatky za hráčovo agenty, ale hlavním kamenem úrazu stále zůstává poplatek za Sancha. Dortmund trvá na tom, že chce 120 milionů euro.

Pro United jde ale o příliš vysokou částku. Minulý měsíc měli nabídnout zaplacení úvodních 98 milionů eur – plus dalších 22 milionů euro potenciálně splatných v souvislosti s výkonem Sancha rozložených do dvou nebo tří sezon. United mají o Sancha velký zájem, Ole Gunnar Solskjær měl označit anglického útočníka jako přestupní cíl číslo jedna.

Jadon Sancho opustil konkurenční Manchester City ve věku 17 let ve snaze prosadit se a hrát za první tým. To se mu v BVB povedlo, jen v minulé sezóně vstřelil 17 ligových branek a zaznamenal 16 asistencí. V případě přestupu do United bude Sancho hrát v útoku společně s Marcusem Rashfordem, Anthony Martialem a nebo mladým Masonem Greenwoodem. Jestli United zaplatí požadovanou částku, tj. 120 milionů euro, stane se Sancho nejdražším anglickým přestupem historie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *